🌿 Moje první setkání s perlou
Tichý moment, kedy som otvorila krabičku a zbadala perlový náhrdelník… a k nemu jemne ladiace náušnice. Bol to dar od môjho manžela, prvý naozajstný perlový šperk, ktorý som kedy mala. 💫
Zamilovala som som si ich okamžite. Nie pre ich lesk, ale pre ten pocit. Akoby som sa spojila so svojou ženskou silou, jemnosťou a vnútorným pokojom. 🌿
Od tej doby viem, že perly nie sú len ozdoba. Sú to emócie. Pamäť. Symbol lásky, ktorý sa nedá slovami úplne opísať - len cítiť. 💚
Dodnes ten náhrdelník nosím pri výnimočných príležitostiach. Kedykoľvek ho vidím v šperkovnici alebo zapínam okolo krku, vraciam sa k tomu hrejivému pocitu čistej radosti a vďačnosti. Práve tento moment ma inšpiroval k tomu, aby som kúzlo pravých perál cez MUTIĀMI odovzdala aj vám. 🤍



























